Month

June 2018

Крајот го краси делото

Нашите најмлади кошаркари – М12,  во еден драматичен меч против екипата на МЗТ Скопје Аеродром во денешното финале ставија печат на оваа...
Read More

М16 се закитија со бронза

На вчерашниот натпревар против екипата на Мзт Скопје Аеродром, нашите момци победија убедливо со конечен резултат 85:68 Во текот на целиот натпревар...
Read More